Vimar kahveltõstuk Co., Ltd
Toote kategooria

Lükandmastiga tõstukid seisma

Lükandmastiga tõstukid seisma

FUNKTSIOONID Vimar pakub Lükandmastiga tõstukid istme või aluse kohta. Istme lükandmastiga tõstuk, tõstejõud on 1,2-2.0t, ja stand-on lükandmastiga tõstuk, tõstejõud on 1,5-2.0t, mis eri taotluste rahuldamiseks. Peale selle suurepärase jõudluse, lükandmastiga tõstuk on ka väga...

FUNKTSIOONID

Vimar pakub Lükandmastiga tõstukid istme või aluse kohta. Istme lükandmastiga tõstuk, tõstejõud on 1,2-2.0t, ja stand-on lükandmastiga tõstuk, tõstejõud on 1,5-2.0t, mis eri taotluste rahuldamiseks. Peale selle suurepärase jõudluse, lükandmastiga tõstuk on väga ökonoomne. Lükandmastiga tõstukid kasutatakse kõikjal, kus ruumi on piiratud või kui mugavaks on suur Tõstekõrgus laadimist.

KÕRGE TOOTLIKKUS

AC ja DC määratakse vastavalt kliendi vajadustele istme Lükandmastiga tõstukid. CURTIS tehtud MF vahend, koos mitme kuvari jälgida teavet ja funktsioon võimaldab optimaalse töö korraldaja.

MUGAV TÖÖLE

State-of-the-art design pöörab suurt tähelepanu salongi. Ettevõtja kambri sisaldab Hüdraulikafunktsioonide, suunas kontrolli, sarv, valgustuse süsteem ja käsipidur, kõik käeulatuses.

USALDUSVÄÄRSUS

Kolm sõltumatut pidurisüsteem on saadaval. Hüdraulikasüsteem on täielikult programmeeritav, lihtne lineaarne potentsiomeetrid omaks. Vaade mast annab juhile parema nähtavuse.

LIHTNE HOOLDADA

Drive ja elektroonika kate võib avada ja teenindus-ja hooldustööde. On lihtne juurdepääs põhikomponendid. Kõigi mootorite drive käigukast, pumbad, pidurid ja roolisüsteem on kergesti kättesaadavad.


Koos tugeva ettevõtlikkus, VIMAR alati pühendatud kohustusega teile pakkuda kvaliteetset seisma, Lükandmastiga tõstukid TCM, Hangcha, Heli, ELL ja Unicarrier. Meie tarnijad asuvad Hiinas, on ka võimalik pakkuda püstitõusmisel Lükandmastiga tõstukid Crown, Hyster, Hyundai, BT ja EP.

VIMAR on tuntud kui üks kõige usaldusväärne ja professionaalne seisma veoautode tootjad ja Hiina. Meil on meie brändi seas nende maailmas tuntud sellised kaubamärgid. Pealegi, meie valmistatud Hiinas Lükandmastiga tõstukid seisma, hind ei ole kallis, teretulnud meiega.

Hot Tags: stand up jõuda veoautod tarnijate Hiina tootjad, kaubamärgid, hind, valmistatud Hiinas, seisa Lükandmastiga tõstukid
Seonduvad tooted
I want to leave a message
Võtke meiega ühendust
Aadress: Shangcheng, District, Hangzhou, Zhejiang, Hiina
Telefoni: +86-571-8195 2852
 Faks:+86-571-2886 0635
 E-posti:info@vimarforklift.com
Vimar kahveltõstuk Co., Ltd
Share: