Vimar kahveltõstuk Co., Ltd
Toote kategooria

Straddle virnastajad raskeveokite

Straddle virnastajad raskeveokite

Raskeveokite elektriline virnastaja ES-16S omadused 1: AC uuenduslik süsteem on võimeline andma kiiret reageerimist, täpne kontroll mõju struktuuri, suurepärase jõudluse ja pikema aku kasutusea. 2: maailmatasemel ja suure jõudlusega Hüdrauliline pumbajaam, väiksem müra, vähem vibratsiooni...

Raskeveokite elektriline virnastaja ES-16S

Funktsioonid


1: AC uuenduslik süsteem on võimeline andma kiiret reageerimist, täpne kontroll mõju struktuuri, suurepärase jõudluse ja pikema aku kasutusea.

2: maailmatasemel ja high performance Hüdrauliline pumbajaam, väiksem müra, vähem vibratsiooni ja suurepäraseid lekkekindlust automaatselt reguleerib vähenemise määr kas peale või maha ja tagab sujuva tõstmiseks.

3: täiustatud regeneratiivpidurduse tagada väike energiatarve, tõhustada.

4:High-tugevus raami mõeldud karm kaubaaluse käitlemise ülesanded. On projekteeritud nii võimas ja paindlik, vastavad erinevate nõudlike rakenduste.

5: unikaalne vedrustuse sõidu ujuvad reguleeritav süsteemi projekteerimise, tagab veoki vähem vibratsiooni, stabiilsed, mitte kuni keerates kiire, täpne ettevõtja tegutsevad käepide tagab vabalt ja kergesti täiskoormusel ja kohandada tegeva jõu käepide kergendada käitaja kindlaks erinevate töökohal

6: suure võimsusega tootmisharu tugevalt patareitoitega veoauto, et suured maksud rakendustele. Veok on varustatud tööstussõidukite aku, mis pakub rohkelt marginaal lahtiolekuajad.

7: intelligentne ja modular tööstusdisainilahendused tugevdada lihtsam toimimise, mugav lahti võtta ja kiire teenindus.

8: dual jõuline tõstesilindrid, paremale ja vasakule veoauto raami sünkroonne keps, tagab stabiilselt tõstmiseks ja langetamiseks isegi alla laadimise tasakaalustamatus.


Tulemuslikkuse

1: ergonoomilised ja sisseehitatud käepide kasvab oma mugavuse ajal. Ühe käega või kahe lihtsasti.

2: uuendatud Jõuallikad roolisüsteem elektrisüsteem, veoauto saab kasutada lihtsalt rooli käepide sobivale kohale ja lühike käsi. See konfiguratsioon pakub leebet, võttes isegi raskete laadungite käsitsemisel. See tagab lihtne tõstmine ja langetamine ning juhtimine

koormusi.

3: intelligentne ja modular kontrolliv süsteem tagab rahulikkus ja ohutus kõndimine, tõste, langetamine ja pidurdamine.

4: valikuline automaatne kokkuklapitavad pedaali võib vähendada tema väsimus suur ladude ja pikamaa transpordi ülesandeid.

5: vabatahtlik kokkupandav kaitse piirded oluliselt paranenud operaatori ohutust ja mugavust.

6: pöörake välgupead disaini tehtud aku mitme vahetusega keskkonna muutmine lihtsamaks ning säästab teie aega, pakkudes rohkem uptimes.

7: on selge vaade mast ja madala profiiliga jõuallikas luba operatsioonide selgelt näha kahvel tips, pakkudes suurepäraseid nähtavust, vähendades toote kahju.

Ohutuse

1: käepide tipus nuppu anti vastupidine turvalisus tühistab veoauto suunas takistada käitaja on püütud veoki ja takistuse vahel ootamatu korral.

2: usaldusväärne ja tõestatud intelligentne controller on palju funktsioone, näiteks regeneratiivpidurduse, reverse piduri- ja parameeter kohandused, jne. See on kasutatakse ja sujuvamad ja kiiremad kontrolli kiirus sõidu ja tagasikäik.

3: reguleeritav ujuva sõidu süsteemi disain, tagab veoki vähem vibratsiooni, stabiilsemaks, ole harimine kiire keeramisel. FDS disain tagab lihtsa ja täpse käepide operatsiooni täiskoormusel, ja automaatselt operatsiooni jõupingutused käepide käitaja erinevate töökohtade järgi.

4: eriti duslikke kiiruse aeglustamine süsteemi automaatselt vähendab liikumise kiirus kui mujal ja oluliselt paranenud peale stabiilsuse ja vältida võimalust koormus ümberkukkumist ja tegutsevad turvalisemaks. (Valikuline)

5: aktiveerimiseks lülitit vähendab automaatselt maksimaalne sõidukiirus kohe kui pikendamise üle 0,7 M.

6: standard ootamatu või kontrollimatu liikumise kiirus võimalused on minimaalsed või vastupidine ramp reisida, kui peale- ja mahalaadimise kaldega.

7: kergesti ligipääsetava avarii plug paigaldatud sirgelt pool veoauto raami abi ettevõtja võtma koheseid meetmeid hädaolukorra ilmnemisel.

8: plahvatuskindel ventiili paigaldatud viies saab kontrollida kiire vähenemine kahvel hüdraulilised toru purunemise põhjustatud hädaolukorra.

9: pehme maandumise ja šokk imendumist süsteem oluliselt vähendab heli ja kogenud forks allalastud šokk. Mis kell forks alandas kiirus väheneb enne forks jõuda põhjusel, kõrvaldades kõik šokk. Lisaks on šokk imendumist funktsioon mast

olemas, leevendada mis tahes šokk, mis tekivad hõõrdumise samal ajal tõsta dupleks- või triplex mast. See vähendab rõhku tehtemärk, mis võib põhjustada ohu kokkuvajumine koormusi, kahju ja šokkidele.

Teenindusega

1: self-diagnostika ette otsene süü kood näit ajal ja alustada, mis on teeninduse ja hoolduse lihtsus. Ei pea väliste käsitsi seada analüsaator enam.

2: suure võimsusega tootmisharu tugevalt patareitoitega veoauto, et suured maksud rakendustele. Veok on varustatud tööstussõidukite aku, mis pakub rohkelt marginaal lahtiolekuajad.

3: lihtne avada Akukast on mõeldud eelkõige mugav täiendada elektrolüütilise lahust või destilleeritud vett.

4: ühes tükis ja võimalikult suure osa paigutusi teha lihtne juurdepääs ja kiire teenindus. Rohkem uptimes ja madalamad kulud kaasa enda kasuks ja tema kogemusi.

5: tänu unefunktsiooni mudel ja aku pinge häire, energia kokkuhoid on ilmne. See lisab kuni pikem aku tööiga, rohkem tootlikkust ning vähendada kulusid.

6: uuenduslik vertikaalne AC süsteem suudab kiiresti reageerida, täpne kontroll, mõju struktuuri, sõiduomadused ja pikem aku tööiga. AC mootor annab lisaväärtust, säilitada parema jõudluse. Harjadeta kõlbab eritub harja kontrolli ja asendamine. Suletud disain aitab ka täiustatud pikaajaline töökindlus


VIMAR on tuntud kui üks kõige usaldusväärsema ja professional straddle virnastajad raskeveokite tootjad ja Hiina. Meil on meie brändi seas nende maailmas tuntud sellised kaubamärgid. Pealegi, meie liikuvmastiga virnastajad virnastajad raskeveokite Hiina hind ei ole kallis, võtke meiega ühendust.

Hot Tags: straddle virnastajad raskeveokite tarnijate Hiina tootjad, kaubamärgid, hind, valmistatud Hiinas
Seonduvad tooted
I want to leave a message
Võtke meiega ühendust
Aadress: Shangcheng, District, Hangzhou, Zhejiang, Hiina
Telefoni: +86-571-8195 2852
 Faks:+86-571-2886 0635
 E-posti:info@vimarforklift.com
Vimar kahveltõstuk Co., Ltd
Share: