Vimar kahveltõstuk Co., Ltd
Categories
Kodu > Uudised > Sisu

Hangzhou: 2016 G20 tippkohtumine toimub

Vimar kahveltõstuk Co., Ltd | Updated: May 28, 2016Hiina võõrustab 2016 rühma 20 (G20) tippkohtumisel Ida-linna Hangzhou, tuntud scenic Lääne järve, september 4-5, PresidentXi Jinpingannounced Antalya esmaspäeval.

Selle teema on "hoone uuenduslike, virgunud, omavahel seotud ja kaasava maailmamajanduse," Xi ütles samas Töölõunal lihtsalt sõlmitud 10. G20 tippkohtumisel Türgi resort city.

Hiina preparaadid, Xi ütles maailma liidrid, keskendub uuendada pärast kasvamise viisid, ülemaailmse majandus- ja juhtimise parandamiseks, rahvusvahelise kaubanduse ja investeeringute ning edendada kaasavat ja omavahel seotud arengut.

"Me peame suurendama kujutis ja hääl areneva majandusega riikide ja arengumaade (aastal ülemaailmse juhtimise), et suurendada suutlikkust maailmamajanduse seista riskid," ütles president.

Hiina teema ja prioriteetide valikut selgitades Xi märkis, et kuigi maailmamajanduse on käinud välja kriisi, taastumine on väga habras ja kasvu underpowered.

"Suundumuste ja poliitikate tähtsamate majanduspiirkondade muutuvad järjest erinevad," ütles ta. "Meil on hädasti uusi kasvuallikaid suruda uue ringi maailma majanduse heaolu."

Vahepeal globaalse majanduse juhtimise reformi on jõudnud sujuvalt viimaste aastate ja G20 liikmed peavad võtma kooskõlastatud meetmed kaasa rahvusvahelise majanduskoostöö Xi lisas.

President kutsus kooskõlastatud jõupingutusi, et aidata rühma shift: kriisile reageerimiseks pikaajalise juhtimine, et kindlustada oma staatuse peamine foorum ja globaalse majanduse juhtimise süsteemile.

"Hiina võtab avatud, läbipaistva ja kaasava suhtumine preparaate ja suurendab teabevahetust ja koordineerimist kõik G20 liikmed ühiselt säilitada, luua ja arendada rühma heli," ütles Xi.

Hiina võtab üle G20 eesistujariigi 1 Detsember 2015 ja seotud koosolekutel toimub järgmisel aastal, Wang Xiaolong, Hiina välisministeeriumi eriesindaja G20 asjade järgi.

USA PresidentBarack Obamavoiced toetus Hiina eesistujariik, öeldes, et ta soovib osaleda Hangzhou tippkohtumisel.

TheUnited mille kostjad asuvad valmis koos Hiina tihedalt koosoleku õnnestumise tagamiseks, Obama ütles Xi Antalya tippkohtumise kõrvale.

Hangzhou, Age ligi 8,9 miljoni elanikuga linn on pealinn ja suurim linn, Zhejiangi provints.

Zhejiang, tuntud tugev eraomandis ettevõtetele, järjestab neljas 31 provintsi tasandil piirkondade Hiina mandriosas tingimused ofGDPin 2014.

XI töötas Zhejiang aastatel 2002 – 2007 Hiina Kommunistliku Partei provintsi komitee juhataja.


Previous: Uue veebilehe!

Next: Ei

Võtke meiega ühendust
Aadress: Shangcheng, District, Hangzhou, Zhejiang, Hiina
Telefoni: +86-571-8195 2852
 Faks:+86-571-2886 0635
 E-posti:info@vimarforklift.com
Vimar kahveltõstuk Co., Ltd
Share: