Vimar kahveltõstuk Co., Ltd
Võtke meiega ühendust

  Vimar kahveltõstuk Co., Ltd

  Lisada: Shangcheng, District, Hangzhou, Zhejiang, Hiina

  Tel: + 86-571 8195 2852

  Faks: + 86-571 2886 0635

  E-post: info@vimarforklift.com

  Veebileht: www.cnvimar.com

  www.vimarforklift.com

Kodu > Garantii

Iga uus VIMAR tõstuk on hõlmatud piiratud garantii.

2 aastat või 2000 tundi, olenevalt sellest, kumb on varasem, alates müügi kuupäevast, kuid kuni 2years pärast B/L raami, edastamise, weldments transistori kontrolli komponendid, veomootori, tõsta mootor, hüdropump, laadija, juhtmed rakmed PÕLETILUUGI KOOST, hüdrovoolikud, roolivõimendi komponentide, ballooni pakkimine, laagrid, vedrud ja kaabli;

Six(6) kuud või 1000 tundi, kumb on varasem, pärast B/L hooldus üksusi, mis sisaldavad mootori harjad, pöörduge näpunäiteid, lülitid, Veljed/rehvid, akud ja muud komponendid, mida varem ei hõlmanud, mida tavaliselt nimetatakse "muretu" osad.

Garantii on püsivalt tühine on seadmed kui häbematut avalikku väärkasutamine, loodusõnnetuste, söövitavad tingimused või liigse niiskuse kasutatavate seadmete, jääk pealkiri, mille tulemuseks on kahju.

Garantii on seadmetele püsivalt tühine, kui puudub regulaarne hooldus ei registreerinud VIMAR volitatud edasimüüja.

Garantii ei hõlma hooldus üksuste, sealhulgas kuid mitte ainult määrdeõli rasv ja õlid, filtrid või väiksemaid muudatusi, või tõendeid hooletuse, ülekoormus, kuritarvitamise, õnnetuse või ebapiisav hooldus nimetusi. Seadme omaniku kohustus säilitada vastavalt VIMAR's soovitatud hooldus, on selle kasutusjuhendis kirjeldatud.

Tööstuslikud akud ja akulaadijad ei ole regulaarselt esitatud VIMAR viib tootja tingimustega.

Defektsed osad ja osad esitatud VIMAR asendamine lõppemist, välja arvatud mis tahes osa või seadme garantii kaotavad kehtivuse, kui katse tehakse kõik, et muuta, parandada, osadeks lahutada või lisada täiendavaid komponente või seadmeid veoauto VIMAR selgesõnalise kirjaliku loata.

Enne garantii võib pidada, tuleb täita ja mida VIMAR garantii registreerimine ja paigaldamine vormi. Saada parimat teenust VIMAR volitatud edasimüüja, lugege kasutus ja hooldus osa oma enne esmast kasutusjuhendis.

Pöörduge lisateabe saamiseks VIMAR katlakivieemaldustablette.

VIMAR ei ole endale RESPONSILITY või kohustuste jaoks seotud otseste või erilist kahju või jaoks kulu ning tulu või kahju et kaubandus- või äritegevus, mille tulemused: THE seadmed.


Võtke meiega ühendust
Aadress: Shangcheng, District, Hangzhou, Zhejiang, Hiina
Telefoni: +86-571-8195 2852
 Faks:+86-571-2886 0635
 E-posti:info@vimarforklift.com
Vimar kahveltõstuk Co., Ltd
Share: